JODY LO

Od projektu do przyjemności zapalenia świece przebywają daleką drogę. Praca rąk wielu ludzi nadaje im magię, gdyż każdy z nich wkłada w świecę cząstkę siebie.
Dzięki temu uzyskujemy wyjątkowy produkt przełamujący standardowe trendy. Zapach każdej świecy to jak wybranie się w podróż kierowaną zapachem ogarniającym powoli...

Od projektu do przyjemności zapalenia świece przebywają daleką drogę. Praca rąk wielu ludzi nadaje im magię, gdyż każdy z nich wkłada w świecę cząstkę siebie.
Dzięki temu uzyskujemy wyjątkowy produkt przełamujący standardowe trendy. Zapach każdej świecy to jak wybranie się w podróż kierowaną zapachem ogarniającym powoli cały dom. Zaczynając od szkła, które jest ręcznie formowane, tzn.: dmuchane przez hutników i formowane tradycyjnie w drewnianych formach.
Następnie obcinane na zimno, szlifowane i dekorowane, po czym wypalane, aby utrwalić kolor i logo na szkle (każda waza bez względu na rozmiar przechodzi w hucie przez ręce 20 osób). Wazy są napełniane ręcznie, mieszanką wosków mineralnych wysokiej jakości z perfumami specjalnie dla nas przygotowanymi przez perfumiarzy z południa Francji.Perfumy to naturalne ekstrakty pochodzenia roślinnego. W przypadku ambry i piżma są to perfumy syntetyczne, ponieważ od 40 lat nie zabijamy zwierząt na potrzeby perfum.
Pilnujemy, żeby produkcja świec odbywała się zgodnie z poszanowaniem środowiska naturalnego, używamy tylko ekologicznych produktów podczas całego procesu produkcji.
Świece są zalewane w trzech a nawet czterech etapach, aby końcowy efekt był jak najbardziej luksusowy, tj. powierzchnia plaska, welurowa.
Każda świeca jest czyszczona i pakowana indywidualnie w luksusowych, odpowiednio zaprojektowanych pudełkach, aby zapobiec ewentualnemu
uszkodzeniu szkła.

Świece Jody LO to rękodzieło artystyczne, elementy dekoracji o nowatorskim wyglądzie, które doskonale pasują do aktualnych wnętrz.

Jody LO możecie spotkać w wielu krajach europejskich i pozaeuropejskich, na przykład: Francja, Hiszpania, Włochy, Portugalia, Wielka Brytania, Norwegia, Szwecja, Ukraina, Estonia, Rosja, Szwajcaria, Korea, Zair, Arabia Saudyjska, Angola, Abidżan Wybrzeże Kości Słoniowej.
 

Od teraz Jody LO dostępne również w Polsce. Życzymy wspaniałych podroży zapachowych w świecie Jody Lo.
Więcej

JODY LO Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Dostępne
Dostępne
Dostępne
Dostępne
Dostępne
Dostępne
Dostępne
Dostępne

Propozycja typowo męska, przywodząca na myśl eleganckie perfumy dla mężczyzn.

210,00 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów